Reklama

Kronika Strażacka 26.08- 31.08


Zapraszamy do zapoznania się z Kroniką Strażacka 26-31 sierpnia .

 W dniu 19 sierpnia o godz. 15.30 w krajniku Dolnym dokonano przywłaszczenia portfela z zawartością dokumentów i pieniędzy o łącznej wartości 2600 zł na szkodę obywatela Niemiec. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie.


  W dniu 19 sierpnia  o godz. 15.30 w krajniku Dolnym dokonano przywłaszczenia portfela z zawartością dokumentów i pieniędzy o łącznej wartości 2600 zł na szkodę obywatela Niemiec. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie.

W dniu 26 sierpnia  w Mieszkowicach dokonano włamania do mieszkania. Sprawca pod nieobecność domowników dostał się do wnętrza przez uchylone okno skąd następnie skradł pieniądze (polskie złote oraz euro) oraz perfumy o łącznej wartości 2315 zł. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Chojnie.

W dniu 27 sierpnia   przebywający w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych KPP w Gryfinie mieszkaniec gm. Chojna znieważył pełniącego służbę w pomieszczeniu funkcjonariusza Policji słowami powszechnie uznawanymi za obelżywe, a także wypowiadał pod jego adresem groźby karalne, w celu zmuszenia policjanta do określonego zachowania. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie.

 W dniu 27 sierpnia  około godz. 0.45 w Gryfinie na ul. Łużyckiej patrol OPI KPP w Gryfinie zatrzymał mieszkańca powiatu gryfińskiego, który kierował samochodem osobowym marki Skoda w stanie nietrzeźwości 2,15 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie.

 W dniu 19 sierpnia o godz. 15.30 w krajniku Dolnym dokonano przywłaszczenia portfela z zawartością dokumentów i pieniędzy o łącznej wartości 2600 zł na szkodę obywatela Niemiec. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie.

 W dniu 31 sierpnia  o godz. 0.05 w Nowym Czarnowie patrol OPI KPP w Gryfinie zatrzymał 33 letniego mężczyznę, który podczas interwencji znieważył interweniujących policjantów słowami powszechnie uważanymi za obelżywe. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie.

 W dniu 31 sierpnia  o godz. 14.05 w Widuchowej, policjanci Posterunku Policji w Widuchowej podczas wykonywania czynności związanych z kolizją drogową ujawnili, że kierujący samochodem osobowym marki Audi 80 mieszkaniec powiatu gryfińskiego znajdował się w stanie nietrzeźwości 2,30 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.