Reklama

Dzielnicowi w przedszkolu


W dniu 6 października , Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie - st. asp. Przemysław Beta i sierż. szt. Paweł Gałka, odwiedzili dzieci w Przedszkolu im. Kubusia Puchatka w Gryfinie. W spotkaniu brało udział 5 grup przedszkolnych w wieku 4-6 lat.
Podczas spotkania przedszkolaki miały niebywałą okazję posłuchać o codziennej pracy policjanta i zadaniach związanych z wykonywaniem tego zawodu. 

W sposób przystępny dla najmłodszych przedstawiono zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym a w szczególności bezpiecznego korzystania z przejść dla pieszych. Ponadto policjanci zwrócili uwagę jak ważne jest używanie elementów odblaskowych.

Dzieci wykazały się dużą wiedzą w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, chętnie uczestniczyły w spotkaniu czemu sprzyjała miła i serdeczna atmosfera. Zajęcia miały charakter zabawowy co miało duży wpływ na aktywność przedszkolaków. Bezcenne były emocje jakie okazywały dzieci podczas spotkania.

W podziękowaniu za ciekawe spotkanie, przybliżenie i usystematyzowanie zasad bezpieczeństwa dotyczącego ruchu drogowego i bezpiecznej zabawy Przedszkolaki wręczyły policjantom naszej komendy podziękowania i zgodnie z tradycją słoik „miodku”.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.