Reklama

Kronika Policyjna [06-10.10.2017]


Zapraszamy do zapoznania się z kronika policyjną od 6 do 10 października 2017 roku.

  1. W dniu 6 października 2017 roku w miejscowości Osinów Dolny dokonano włamania do wydzielonego stoiska handlowego. Sprawca do wnętrza dostał się po uprzednim wycięciu otworu w dachu budynku, skąd następnie zabrał papierosy różnych marek o łącznej wartości 25000 zł na szkodę mieszkanki powiatu gryfińskiego. Postępowanie prowadzi KP w Chojnie.
  2. W dniu 6 października 2017 roku w miejscowości Chojna poprzez użycie ostrego narzedzia dokonano zarysowania powloki lakierniczej w dóch pojazdach m-ki Audi i Toyota, czym działano na szkodę mieszkańców powiatu gryfinskiego. Postępowanie prowadzi KP w Chojnie.
  3. W dniu 8 października 2017 roku o godz. 18.30 na terenie miejscowości Mieszkowice, policjanci Zespołu Ruchu Drogowego KPP w Gryfinie, podczas obsługi zdarzenia drogowego ujawnili, że 44 letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu gryfińskiego prowadził samochód osobowy marki VW pomimo orzeczonego przez sąd dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, znajdując się jednocześnie w stanie nietrzeźwości (1,45 promila alkoholu w wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzi KPP w Gryfinie.
  4. W dniu 10 października 2017 roku na terenie gminy Gryfino sprawca wykorzystując nieuwagę właściciela, poprzez otwarte drzwi w mieszkaniu wszedł do wnętrza z którego dokonał zaboru portfela z zawartością pieniędzy w kwocie 170 zł oraz dokumentów. Postępowanie prowadzi KPP w Gryfinie.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.