Reklama

Przed nami 9 edycja Festiwalu Małych Form Ruchowych



Przed nami 9 edycja Festiwalu Małych Form Ruchowych JESIENNA SCENA TAŃCA. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 17-19 listopada 2017. 


Festiwal oferuje swoim widzom tak jak dotychczas szerokie spektrum aktywnego uczestnictwa w kulturze. Mamy też jest kilka nowości, nową szatę graficzną oraz promujący taniec i festiwal -Tydzień Tańca w Gryfinie.


W tym roku oprócz gości z Polski zaprosiliśmy artystów Z Niemiec, Szwajcarii oraz Japonii. Zapraszamy na warsztaty tańca współczesnego i afro. W tym roku po raz pierwszy proponujemy trzy bloki zajęć. Zajęcia kierowane są zarówno do tancerzy jak i do osób, które dopiero zaczynają przygodę z ruchem.
Wracamy do propozycji cichej dyskoteki. Silent Disco to impreza, która cieszyła się do tej pory dużym zainteresowaniem. Trzech DJ'ów zaprosi do zabawy w różnych stylach muzycznych.Tydzień Tańca w Gryfinie to pokazy tańca, warsztaty taneczne i konkurs plastyczny. Wszystkie te działania mają poszerzyć wiedzę o tańcu i zachęcić młodzież do zainteresowania się tą dziedziną sztuki. Prace nagrodzone w konkursie prezentowane będą podczas festiwalu obok wystawy prac malarskich studentów Akademii Sztuki w Szczecinie.


Organizatorem festiwalu jest Środowisko Inicjatyw Artystycznych HYBADU.
Partnerem wydarzenia i miejscem głównych wydarzeń festiwalu jest Gryfiński Dom Kultury.
Miejscem warsztatów i bazą Tygodnia Tańca jest Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gryfinie.
Festiwal powstał dzięki wsparciu finansowemu ze środków Województwa Zachodniopomorskiego oraz PGE Polskiej Grupy Energetycznej S.A.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.