Reklama

Seniorzy świętowali w Kołbaczu


Ponad 70 osób bawiło się podczas sołeckiego dnia seniora w Kołbaczu. Było gromkie sto lat, życzenia długiego i zdrowego życia oraz lokalne potrawy i dobra muzyka.
Zabawa na świetlicy wiejskiej w Kołbaczu rozpoczęła się od złożenia życzeń i wzniesienia toastu za spełnienie marzeń i pomyślność seniorów.

- Niech jesień życia będzie dla wszystkich najlepszym czasem na spełnienie marzeń i realizację pasji, a każdy dzień niech przynosi wiele radości i satysfakcji - życzyła wójt gminy Stare Czarnowo Marzena Grzywińska.

O oprawę muzyczną i wspólne zabawy do późnego wieczoru zadbał DJ. Nie zabrakło też pysznego okazjonalnego tortu i lokalnych potraw

Tradycyjnie wręczono także kwiaty dla najstarszej mieszkanki Kołbacza. Obecnie jest nią Agnieszka Der, której ze względu na stan zdrowia, kwiaty wręczono w miejscu zamieszkania

- Cieszę się, że sołectwo o nas nie zapomina. W tym wieku często doskwiera nam samotność. Wyjście do ludzi to okazja do wspólnych spotkań i spędzenia miło czasu - uważa mieszkanka Kołbacza Krystyna Słowińska.

Wspólną zabawę oraz kulinarne specjały przygotowała Danuta Orzechowska wraz z radą sołecką z Kołbacza oraz z Kołem Emerytów i Rencistów z Kołbacza.

Dzień seniora został sfinansowany ze środków funduszu sołeckiego sołectwa Kołbacz.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.