Reklama

Zespół Big Cyc gwiazdą siódmej edycji "Brzmienia Ósemek"!


W sobotę 4 listopada 2017 w Gryfińskim Domu Kultury (ul. Szczecińska 17) odbędzie się siódma edycja wydarzenia muzycznego Brzmienie Ósemki. Podczas imprezy wystąpią gryfińskie zespoły Basileus i Sfera. Gwiazdą Brzmienia Ósemki będzie legenda polskiego rocka zespół Big Cyc. Koncerty rozpoczną się o godzinie 18.

Brzmienie Ósemki to projekt promujący młode zespoły muzyczne mające próby w Gryfińskim Domu Kultury w legendarnej już sali prób numer osiem - w której swoją karierę rozpoczynały takie zespoły jak HEY.

Bilety na wydarzenie będą dostępne w sprzedaży od środy 18 października w sekretariacie GDK w godzinach 8-17 (tel. 91 416 25 20). W przedsprzedaży cena biletu wynosi 25 zł, w dniu koncertu 30 zł.

BIG CYC to legendarna formacja cyrkowo -rockowa, która wielokrotnie stawała się obiektem medialnych sensacji. Kariera grupy zaczęła się w poprzedniej epoce, w czasach w których brakowało wszystkiego, od jedzenia i picia, po paszporty i walutę.

Big Cyc wstrzelił się znakomicie w swój czas, bo połączył melodyjny punk z ironią i kąśliwym humorem Pomarańczowej Alternatywy. Do dziś, muzycy grający niemal 30 lat w tym samym składzie, tworzą jedną z najbarwniejszych i najbardziej oryginalnych formacji rockowych na polskim rynku muzycznym Autorzy wielu nieśmiertelnych przebojów ( "Berlin Zachodni" , "Makumba" , "Rudy się żeni") i niezapomnianych płyt ("Z partyjnym pozdrowieniem " , "Wojna plemników" , "Moherowe berety") od lat walczą z paranoją codzienności w uszczypliwy sposób komentując zastaną rzeczywistość.

Ten koncert będzie połączeniem trzęsienia ziemi z serią bolesnych elektrowstrząsów , po których poczujecie się jak nowonarodzeni. Big Cyc zagra kipiący energią, wybuchowy materiał dla fanów od lat 5 do 105. Obok takich hitów jak "Świat według Kiepskich", czy "Każdy facet to świnia", pojawią się również piosenki z kontrowersyjnego albumu "Czarne słońce narodu". Big Cyc to rockowa lekcja historii w pigułce!

Big Cyc zagra w składzie :
  • Dżej Dżej - bass wokal
  • Dżery - bęben
  • Piękny Roman - gitara
  • Skiba - atrakcja wieczoru
  • Gadak - klawisze
  • Maras - gitara

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.