Reklama

Gmina na Szóstkę -Głosuj na Widuchową


Z początkiem listopada  ruszyła tegoroczna edycja plebiscytu organizowanego przez Głos Dziennik Pomorza pod nazwą "Gmina na Szóstkę".

W  której wyłonione zostaną najatrakcyjniejsze gminy w naszym województwie. Gmina Widuchowa bedzie rywalizować w dwóch kategoriach: Gmina przyjazna środowisku i przyjazna turystom.

 Nasze położenie geograficzne, walory przyrodnicze, zabytki oraz realizowane i planowane działania w dziedzinie inwestycji proekologicznych i przyjaznych środowisku przemawiają za tym, aby ubiegać się o ten zaszczytny tytuł - Gminy na 6. Laureatów plebiscytu wyłoni powołana Kapituła, która ogłosi wyniki w dniu 7 grudnia 2017 r. w Filharmonii Koszalińskiej im. Stanisława Moniuszki podczas uroczystej gali Nasze Dobre z Pomorza Zachodniego.

Poszczególne gminy będą prezentowane w serwisach internetowych GK24.pl GS24.pl i GP24.pl. oraz w cotygodniowych (piątkowych) wydaniach Głosu. Pierwszy artykuł prezentujący gminę Widuchowa ukazał się 03 listopada 2017 r., a wizytówki gmin uczestniczących w plebiscycie zaprezentowano na łamach gazety w dniu 10 listopada b.r.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.