Reklama

Grassroots 2017


Ponad 350 trenerów wzięło udział w konferencji Grassroots 2017, która odbyła się w Płotach. Wśród nich trenerskie i piłkarskie tuzy.

Wykładów i prelekcji słuchali między innymi wiceprezes ZZPN Henryk Wawrowski, Bogusław Baniak, Kazimierz Biela, Robert Dymkowski czy Leszek Pokładowski.

- Cieszy mnie, że z roku na rok frekwencja podczas konferencji systematycznie wzrasta. PZPN przykłada ogromną wagę do szkolenia trenerów, zwłaszcza tych pracujących z najmłodszymi adeptami futbolu – mówił podczas otwarcia konferencji Jan Bednarek prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Wśród wykładowców byli między innymi Michał Libich oraz Marcin Dorna. Obaj poprowadzili też zajęcia praktyczne z młodymi piłkarzami uczęszczającymi do szczecińskiej Akademii Młodych Orłów.

- To było ciekawe szkolenie. Najbardziej utkwił mi w pamięci wykład poświęcony intensywności treningów. Trudno nie zgodzić się z prelegentami, którzy podkreślali, że pod tym względem ustępujemy treningom przeprowadzanym w czołowych ligach europejskich – powiedział Leszek Pokładowski.

Wszyscy uczestnicy blisko 6-godzinnego kursu otrzymali bezpłatnie pendrive z materiałami szkoleniowymi.

ZZPN.PL

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.