Reklama

koncert "Klara spotyka Edith"


W piątek, 1 grudnia  zapraszamy do Świetlicy Wiejskiej w Wirowie na koncert pn. "Klara spotyka Edith".

 Podczas wieczoru wystąpi szansonistka i aktorka Klara Gmiter, akompaniować jej będzie instrumentalista Miłosz Wojciechowski.


Wieczór śladami Edith Piaf to płacz, śmiech, miłość, tęsknota i piękno...
Jej pieśni przeniosą nas do królestwa serca. Klara, będąc daleko od próby naśladowania tej Wielkiej Damy, otwiera się na nią i pozwala jej w sobie brzmieć.
"To spotkanie za każdym razem jest nowe. Dotyka mnie i rozpala i tym właśnie chcę dzielić się z publicznością."
Tego wieczoru usłyszą Państwo najsłynniejsze utwory z repertuaru Edith Piaf jak "La vie en rose", "Padam padam...", "Milord" ale również i te mniej znane, acz równie piękne szansons jak "La Foule", "Mon Dieu" czy "Elle frequentait la rue Pigalle".

Klara Gmiter (właśc. Claire Mahfouf-Gmiter), francuska aktorka i szansonistka. Absolwentka wiedzy o teatrze na uniwersytecie w Lyonie. Ukończyła studia w Berlinie, na kierunku aktorstwo dramatyczne. W latach 2008-2015 aktorka niemieckiego teatru Uckermärkische Bühnen Schwedt, gdzie występowała m.in. właśnie jako Edith Piaf w solowym spektaklu "Der Spatz von Paris" wg Sandry Pagel.
Od 2014 roku mieszka i tworzy w Polsce. Jako freelancer zajmuje się reżyserią spektakli scenicznych, koncertuje, jest członkiem stowarzyszenia Środowisko Inicjatyw Artystycznych HYBADU.

Akompaniować jej będzie Miłosz Wojciechowski, absolwent Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego; instrumentalista, wokalista, kompozytor i aranżer. Posiada umiejętność gry na instrumentach klawiszowych, gitarze, gitarze basowej i akordeonie.

Początek koncertu o godzinie 19.30. Bilety/cegiełki w cenie 10 zł można nabyć w świetlicy w Wirowie od 20 listopada.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.