Reklama

Otwarcie wystawy "O W O - O K O"


Oliwia Kurlej, Weronika Gałęzowska i Olga Goźlińska to uczennice szkół średnich, których wspólną pasją jest rysunek. Rysunek o wielu obliczach.

W czwartek 26-go października w Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie odbył się wernisaż wystawy rysunku "O W O - O K O" autorstwa tych trzech absolwentek Gimnazjum im. Olimpijczyków Polskich w Gryfinie. Ich prace można podziwiać w galerii do 10 listopada 2017 r.

Wystawę przygotowano wspólnie, jeszcze w Gimnazjum z pomocą nauczyciela plastyki. Elżbieta Stasiak na spotkaniu bardzo ciepło mówiła o swoich uczennicach, ich pasji i widzeniu świata. Oliwia, Weronika i Olga równie serdecznie wypowiadały się o swoim pedagogu, dziękując za lata wspierania ich pasji i organizację wystawy.

Wachlarz bieli poprzez grafit koloru aż do głębi czerni, tak można w skrócie opisać ekspozycję. W tej palecie jednak zawarta jest wypowiedź o ich widzeniu świata. Tego, co najważniejsze i co prawdziwe dla ich młodego serca. Warto spojrzeć w ten obraz prawdy jakim się dzielą.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.