Reklama

Policja odwiedziła przedszkolakówDzielnicowa Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie sierż. Paulina Wiewióra wspólnie z funkcjonariuszką Straży Miejskiej Alicją Kubiak spotkała się na zajęciach profilaktycznych z przedszkolakami Niepublicznego Integracyjnego Przedszkola "Iskierka" w Gryfinie oraz Przedszkola Nr 2 w Gryfinie im. Misia Uszatka.


Podczas spotkań funkcjonariuszki omówiły niebezpieczeństwa, których dzieci muszą się wystrzegać, a także numery telefonów alarmowych.

Przedszkolakom przedstawiono zagrożenia i zachowania niebezpieczne w domu podczas nieobecności rodziców. Spotkania zostały przeprowadzone w formie mini wykładów, w których dzieci brały czynny udział. Najmłodsi świetnie radzili sobie z zagadnieniami dotyczącymi prawidłowych zachowań w kontaktach z osobą obcą oraz zagrożeniami czyhającymi na podwórku, czy na drodze.

W trakcie spotkania w Niepublicznym Integracyjnym Przedszkolu Iskierka w Gryfinie funkcjonariuszki oznakowały wózki dziecięce elementami odblaskowymi, które niewątpliwie wpłynął na poprawę widoczności oraz bezpieczeństwa.

Po zakończonym spotkaniu każde dziecko otrzymało element odblaskowy oraz kolorowankę.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.