Reklama

Rusza akcja "Czy wygrywasz, czy nie"! -Kibice Pogoni wspierają klub


To właśnie wiara w nasz Klub czyni nas silnymi w trudnych momentach. I tylko razem możemy pokonać trudności. Dlatego też rozpoczęliśmy akcję "Czy wygrywasz, czy nie!", do której dołączyć może każdy kibic!
Poprzedni mecz Portowców wlał w serca kibiców sporo optymizmu. Pogoń zdecydowanie górowała nad rywalem i do zwycięstwa zabrakło jej tylko trochę szczęścia. Do ostatnich tegorocznych spotkań dużyna podchodzi z olbrzymimi nadziejami. Pokażmy wspólnie, że cały Szczecin i cały region są razem z zespołem!

Od wczoraj na ulicach Szczecina pojawiło się kilkadziesiąt banerów z hasłem "Czy wygrywasz, czy nie!". Pierwszy wers znanej kibicowskiej przyśpiewki pokazuje jedność pogoniarskiego środowiska i potwierdza, że Portowcy mogą liczyć na wsparcie swoich kibiców. Niebawem banery pojawią się w kolejnych miejscach! Widzieliście już jeden z tych banerów?

Co ważne, do akcji może dołączyć KAŻDY KIBIC! Jeśli mieszkasz albo prowadzisz firmę w miejscu z dobrze widocznym płotem (albo innym miejscem, na którym można eksponować baner), napisz albo zadzwoń do nas (e-mail: l.biwan@pogonszczecin.pl, tel. 508631788), a przyjedziemy, by i u Ciebie rozwiesić baner z hasłem wspierającym Twój klub.

Co więcej, poniżej znajdziesz grafiki w różnych rozmiarach, które możesz pobrać i wykorzystać, by wziąć udział w akcji. Ustaw je na swoje zdjęcie profilowe w mediach społecznościowych albo wydrukuj i wywieś w oknie! Wspólnie pokażmy, że stoimy murem za naszą drużyną.

http://pogonszczecin.pl/

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.