Reklama

Sprzedaż karnetów na Włóczykija od 6 grudnia


Włóczykij - festiwal ruchu i energii, odkrywania nieznanych lądów oraz szampańskiej zabawy, odbędzie się na przełomie lutego i marca w Gryfinie już po raz 12-ty. 

 Ponad 130 punktów programu, a pośród nich liczne prezentacje multimedialne, spotkania autorskie, koncerty, degustacje potraw, warsztaty, rajdy, wystawy – to wizytówka jednej z największych imprez podróżniczych w Polsce.

Choć dokładny program festiwalu będzie znany dopiero w drugiej połowie stycznia, już teraz widzowie mogą planować swoje uczestnictwo w tej wyjątkowej imprezie. W programie muzycznym imprezy pojawi się między innymi koncert Raz Dwa Trzy, a na trzech festiwalowych scenach wystąpi ponad setka prelegentów, począwszy od wybitnych polskich reportażystów po alpinistów oraz krajoznawców. Pośród wielu wyjątkowych gości swój udział w imprezie zapowiedział między innymi Janusz Gołąb – kierownik tegorocznej polskiej zimowej wyprawy na K2. Tematyka hucznego Balu Włóczykija to tym razem „Janusze i Grażyny w krainie ptaków”.


Karnety uprawniające do udziału w imprezie będzie można zamawiać internetowo przez stronę festiwalu oraz nabyć w Gryfińskim Domu Kultury na ulicy Szczecińskiej. Ich cena to 150 zł. W ubiegłym roku cała pula rozeszła się w ciągu kilku godzin.
12.Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży „Włóczykij” odbędzie się w terminie 22 lutego – 4 marca 2018 roku.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.