Reklama

Drużyna Akademii Piłkarskiej Reissa z Gryfina wzięła udział w silnie obsadzonym turnieju ArkoniaCup w Szczecinie


W minioną sobotę stycznia  drużyna Akademii Piłkarskiej Reissa z Gryfina wzięła udział w silnie obsadzonym turnieju ArkoniaCup w Szczecinie. W zawodach wzięli udział piłkarze z rocznika 2006.

-Nasza drużyna zajęła 4. miejsce na 15 drużyn. To naprawdę dobry wynik. Najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik naszej Akademii, Dawid Kucharski – podkreśla koordynator lokalizacji Maciej Niski.


Wyniki podopiecznych Akademii z Gryfina, w fazie grupowej, uklasyfikowały się następująco:
AP Reissa Gryfino - Salos Szczecin 0:0
AP Reissa Gryfino - Arkonia Szczecin1:0, zdobywca bramki: Kacper Kurpiewski
AP Reissa Gryfino - UKS 4 Kostrzyn 1:3, bramka w wykonaniu: Mateusza Kołodziejczyka
AP Reissa Gryfino - Bałtyk Koszalin 3:2, bramki: Mateusz Kołodziejczyk x2, Hubert Kowalski
AP Reissa Gryfino - Warta Gorzów 4:0, bramki: Kacper Kurpiewski, Dawid Kucharski(bramkarz), Mateusz Kołodziejczyk i bramka samobójcza
AP Reissa Gryfino - Junior Police 1:3, bramka: Mateusz Kołodziejczyk


Po fazie grupowej w końcu przeszedł czas na półfinał. Przeciwnikiem szkółki Piotra Reissa okazali się Błękitni Stargard. Po pełnym emocji starciu i zdobyciu bramki przez zawodnika AP Reissa, Kacpra Kurpiewskiego, Błękitni pokonali Akademię 2:1.

W meczu o 3. miejsce z Arkonią Szczecin, nie zabrakło intensywnych zmagań i fenomenalnych akcji. Ostatecznie szala zwycięstwa przechyliła się ku gościom ze Szczecina. Młodzi piłkarze pomimo przegranej wykazali się ogromnym duchem walki i nie lada zdolnościami. Zdobywca honorowej bramki w meczu o 3. Miejsce okazał się Kacper Wierszyłowski.


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.