Reklama

Jak wygląda wolontariusz 26. Finału WOŚP?

 

Fundacja WOŚP przygotowała krótką instrukcję na temat tego, jak powinien wyglądać wolontariusz 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Nieodłącznym atrybutem każdego wolontariusza 26. Finału WOŚP, którego już w najbliższą niedzielę (14 stycznia) spotkać będzie można na ulicach miast i miasteczek na całym świecie oraz na finałowych imprezach zamkniętych są:
  • puszka 26. Finału WOŚP
  • czerwone serduszka - naklejki
  • drugi wolontariusz (dla bezpieczeństwa nie należy chodzić samemu)
  • tegoroczny identyfikator
Szczególnie ważny jest ten ostatni. To dzięki niemu wiemy czy osoba, do której puszki wrzucamy pieniądze rzeczywiście jest wolontariuszem. 

Na identyfikatorze znajduje się imię, nazwisko oraz zdjęcie wolontariusza, numer zbiórki, hologram potwierdzający oryginalność identyfikatora, pieczątka naszej Fundacji oraz kod QR

Już od kilku lat w wybranych miastach w Polsce, podczas finałów WOŚP kwestują wolontariusze z przenośnym terminalem, umożliwiającym płatności zbliżeniowe na rzecz WOŚP. 

Tak będzie również w tym roku! Wolontariusz z terminalem powinien nosić specjalną koszulkę z informacją o tym, że przyjmuje datki przekazywane kartami płatniczymi, którą rozpoznać można po charakterystycznym napisie "Zbliż się do Orkiestry".

Dodatkowo, w trosce o bezpieczeństwo transakcji każdy terminal będzie oznaczony na
klejką z hologramem WOŚP. Swoje datki można wpłacać zarówno tradycyjnie, zbliżeniowo, jak również poprzez Blik.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.