Reklama

Nowy rozkład jazdy autobusów dla Gminy Stare Czarnowo



Jest łatwiej i sprawniej w transporcie publicznym w gminie Stare Czarnowo związanym z dowozem dzieci do placówek oświatowych. 

Na wprowadzonych zmianach skorzystali nie tylko uczniowie i przedszkolaki, ale także mieszkańcy. Nowe regulacje weszły w życie z początkiem roku szkolnego 2017/2018.Wprowadzenie od września 2017 r. na terenie gminy transportu publicznego, wpłynęło na sprawniejszą organizację dowozu dzieci do Zespołu Szkół w Kołbaczu. Teraz z kursów autobusów oprócz uczniów mogą korzystać również mieszkańcy. Ponadto wprowadzone zasady w żaden sposób nie obciążyły finansowo rodziców, jak i nie pogorszyły ich sytuacji.

Autobusy odjeżdżają z przystanków tak jak do tej pory. Na nich zamontowano widoczne tabliczki dotyczące kursów. Rozkład jazdy obowiązuje tylko w dni nauki szkolnej z przerwą świąteczną, feryjną i wakacyjną. Dzieci dowożone są do placówek oświatowych bezpłatnie, bowiem ustawowo zobowiązano gminy do zapewnienia każdemu z nich darmowego transportu do szkoły.

Szkolny transport świadczony jest dla ponad 200 dzieci, którym Urząd Gminy zakupuje bilety miesięczne. Z kolei 46 przedszkolaków zaopatrywanych jest w bilety jednorazowe. Z autobusów korzystać mogą mieszkańcy, którzy za przejazd z każdego miejsca w gminie płacą 3 zł.

W przypadku jakichkolwiek uwag mieszkańców dot. transportu publicznego, można je zgłaszać do Urzędu Gminy Stare Czarnowo mieszczącego się przy ul. Św. Floriana 10, e-mail: dadamska@stareczarnowo.pl lub telefonicznie: 91 485 70 52.

Rozkład jazdy autobusów (ważny od 29.01.2018):
Linia nr 1:
  • Kołowo 6:50
  • Binowo ustronie 7:00
  • Binowo sklep 7:05
  • Binowo 7:07
  • Żelisławiec pole 7:12
  • Żelisławiec (ul. Niepodległości) 7:15
  • Kartno 7:20
  • Stare Czarnowo pole 7:28
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska) 7:30
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów) 7:35
  • Dębina 7:42
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów) 7:50

Linia nr 2:
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów) 6:50
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska) 6:55
  • Glinna 7:00
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska) 7:05
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów) 7:13
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska) 7:20
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów) 7:28
  • Żelewo 7:35
  • Żelewo ZWiK 7:40
  • Nieznań 7:43
  • Nieznań Rekowo 7:46
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów) 7:52

Linia nr 3:
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska) 6:50
  • Gliniec 7:00
  • Dobropole Gryfińskie 7:10
  • Komorówko 7:25
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów) 7:35
  • Sosnówko 7:45
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów) 7:55

Linia nr 4:
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów) 13:00
  • Stare Czarnowo (Selfa) 13:08
  • Stare Czarnowo (Plac Kolejowy) 13:10
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska) 13:12
  • Stare Czarnowo (ul. Gryfińska) 13:14
  • Gliniec 13:22
  • Glinna 13:25
  • Kartno 13:30
  • Żelisławiec (ul. Niepodległości) 13:32
  • Dobropole Gryfińskie 13:48
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska) 13:54
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów) 14:01

Linia nr 5:
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów) 13:00
  • Dębina 13:10
  • Komorówko 13:15
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów) 13:40
  • Żelewo ZWiK 13:43
  • Żelewo 13:46
  • Nieznań 13:51
  • Nieznań Rekowo 13:52
  • Sosnówko 14:05
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów) 14:15

Linia nr 6 (kursuje w poniedziałki i piątki):
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów) 13:00
  • Stare Czarnowo (Selfa) 13:08
  • Stare Czarnowo (Plac Kolejowy) 13:10
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska) 13:12
  • Stare Czarnowo (ul. Gryfińska) 13:14
  • Glinna 13:20
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska) 13:25
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów) 13:30

Linia nr 7:
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów) 13:40
  • Stare Czarnowo (Selfa) 13:48
  • Stare Czarnowo (Plac Kolejowy) 13:50
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska) 13:52
  • Stare Czarnowo (ul. Gryfińska) 13:54
  • Gliniec 14:02
  • Glinna 14:05
  • Kartno 14:10
  • Żelisławiec (ul. Niepodległości) 14:12
  • Binowo 14:19
  • Binowo sklep 14:20
  • Binowo ustronie 14:22
  • Kołowo 14:35
  • Dobropole Gryfińskie 14:44
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska) 14:50
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów) 14:57

Linia nr 8:
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów) 14:30
  • Dębina 14:40
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów) 14:50

Linia nr 9:
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów) 15:15
  • Dębina 15:25
  • Żelewo ZWiK 15:43
  • Żelewo 15:46
  • Nieznań 15:51
  • Nieznań Rekowo 15:52
  • Sosnówko 16:05
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów) 16:15

Linia nr 10:
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów) 15:15
  • Stare Czarnowo (Selfa) 15:23
  • Stare Czarnowo (Plac Kolejowy) 15:25
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska) 15:27
  • Stare Czarnowo (ul. Gryfińska) 15:29
  • Glinna 15:35
  • Dobropole Gryfińskie 15:45
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska) 15:55
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów) 16:00

Linia nr 11:
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów) 15:15
  • Stare Czarnowo (Selfa) 15:23
  • Stare Czarnowo (Plac Kolejowy) 15:25
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska) 15:27
  • Stare Czarnowo (ul. Gryfińska) 15:29
  • Gliniec 15:37
  • Glinna 15:40
  • Kartno 15:45
  • Żelisławiec (ul. Niepodległości) 15:47
  • Binowo 15:54
  • Binowo sklep 15:55
  • Binowo ustronie 15:57
  • Kołowo 16:10

Linia nr 12 (kursuje we wtorki):
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów) 16:00
  • Dębina 16:10
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska) 16:18
  • Glinna 16:24
  • Kartno 16:30
  • Żelisławiec (ul. Niepodległości) 16:32
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska) 16:55

Linia nr 13 (kursuje w czwartki):
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów) 16:00
  • Dębina 16:10
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska) 16:18
  • Dobropole Gryfińskie 16:25
  • Glinna 16:35
  • Kartno 16:42
  • Żelisławiec (ul. Niepodległości) 16:44
  • Binowo 16:52
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska) 17:12
Stare Czarnowo.pl

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.