Reklama

Premierowy Wieczór w Gryfinie


Przypominamy, że w piątek 19 stycznia 2018 odbędzie się gryfińska premiera najnowszego filmu szczecińskich filmowców Pawła i Michała Kulików pt. "Moja siostra...". Premierowy wieczór rozpocznie się o godzinie 18:10. Zapraszamy do Gryfińskiego Domu Kultury.

Tematem najnowszego filmu braci Pawła (reżyseria i scenariusz) i Michała (produkcja) Kulików pt. "Moja siostra..." jest depresja. Główną rolę w produkcji zagrała Eliza Hołubowska - szefowa gryfińskiego Teatru Tańca EGO VU, która wcieliła się w rolę osoby zmagającej się z tą ciężką chorobą. 

Zdjęcia zostały nakręcone w jednym z gryfińskich mieszkań, w którym rozgrywa się akcja tego 50-minutowego paradokumentu. Oglądamy w nim świat zewnętrzny osoby pogrążonej w swoim wewnętrznym świecie. 

Głównej bohaterce na planie towarzyszy aktorka Teatru Kana Bibianna Chimiak, która wcieliła się w rolę jej siostry, a epizody zagrali Brygida Małyska, Ewelina Tołyż i Michał Kuczyński. Projekcję filmu poprzedzi wprowadzenie dr Teresy Joanny Andrzejewskiej na temat depresji. 


Wstęp wolny.Premiera filmu odbyła się 13 grudnia 2017 w Kinie Zamek w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.