Reklama

Przezimuj z nami"- Ferie 2018 z Gryfińskim Domem Kultury


Przypominamy, że od 15 do 28 stycznia 2018 Gryfiński Dom Kultury organizuje ferie zimowe w mieście oraz świetlicach wiejskich.
Zainteresowani będą mogli brać udział w kilkudniowych cyklach bezpłatnych warsztatów artystycznych jakie odbywać się będą pod hasłem "Przezimuj z nami", a także w nietypowych godzinach skorzystać z oferty Kina Gryf.

Zajęcia w mieście obywać się będą w dwóch półtoragodzinnych blokach, co pozwoli w prosty sposób przyswoić sobie (także przez rodziców i opiekunów) godziny rozpoczęcia i zakończenia zajęć. Każdego dnia pierwszy blok rozpoczynać się będzie o godz. 10.00 i po półtorej godzinie płynnie przechodzić w kolejne zajęcia. Zapraszamy do Pałacyku pod Lwami oraz do budynku głównego GDK na ul. Szczecińskiej.

Więcej informacji o atrakcjach ferii zimowych w mieście znajdziemy w załączniku.

Ze względu na dotychczasowe przyzwyczajenia korzystających, tylko w niewielu wypadkach ulegną zmianie godziny pracy świetlic wiejskich działających po egidą GDK. Instruktorzy kilku świetlic zaproponują zajęcia integracyjne dla swoich społeczności, którym mają służyć wspólne warsztaty artystyczne lub inne przedsięwzięcia w określonych miejscowościach. Rozkład proponowanych przez poszczególne świetlice zajęć znajdziemy pod linkiem

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.