Reklama

WOŚP w Widuchowej - Padł kolejny rekord


Po ubiegłorocznym jubileuszowym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kolejne 25-lecie rozpoczęło się w niedzielę 14 stycznia. 

Tradycyjnie w Szkole Podstawowej w Widuchowej graliśmy wspólnie dla dzieci - zbierano do puszek, odbyła się licytacja, działała kawiarenka i punkty gastronomiczne: przygotowano domowe wypieki, kiełbaski, grochówkę, pajdę chleba. 

Odbyła się loteria fantowa, trening i pokazy Zumby, można było obejrzć Jasełka w wykonaniu uczniów szkoły podstawowej, a o godz. 20.00 pokaz sztucznych ogni. Pierwsze orientacyjne podsumowanie pozwala zakładać, że został ustanowiony kolejny rekord. Zebrano łącznie ponad 15 000 zł, a dochód z licytacji przekroczył 4 000 zł.

Dziękujemy wszystkim ofarodawcom w imieniu organizatorów 26. Fianłu WOŚP. Ogromne podziękowania kierujemy do Sztabu Orkiestry w Widuchowej, wolontariuszy, Rady Rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników SP w Widuchowej, organizatorów zbiórek w Gminnym Przedszkolu i Szkole Podstawowej w Krzywinie, druhów z OSP w Ognicy i Widuchowej. 

Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali datki i byli z nami tego wieczoru by wesprzeć akcję niesienia pomocy najmłodszym. 

To dzięki Państwu dzieci z chorobą nowotworową otrzymają szansę wczesnego wykrycia i podjęcia leczenia, szansę na jej pokonanie i szczęśliwe życie.


Łączna kwota zebrana w Gminie Widuchowa - 15 155,94 zł i 62 €, w tym:
  • SP Widuchowa  - 11 745.94 zł
  • Gminne Przedszkole - 3 410 zł
  • Kwota uzyskana z licytacji - 4 582 zł
//widuchowa.pl/

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.