Reklama

Wizz Air ogłasza nowe połączenie ze Szczecina do Szwecji


Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosiła otwarcie nowego połączenia ze Szczecinado lotniska Sztokholm Skavsta. 

Pierwszy lot WIZZ na tej trasie zaplanowanona dzień 14 majaiprzewiduje się loty dwa razy w tygodniu, wponiedziałkiipiątki. Bilety na nowe połączenie są już w sprzedaży imożna je rezerwowaćna stronach wizzair.com lubpoprzezmobilną aplikację WIZZ.Ceny biletów zaczynają się już od 39 zł / 99 koron*.

Nowe połączenie wzmocni relacje biznesowe pomiędzy Polskąi Szwecją, a jednocześnie pobudzi lokalny sektorlotniczy, turystykiihotelarsko-restauracyjny.

Wraz z połączeniami lotniczymi doBergen, Oslo Torp i Stavanger, WIZZ oferuje obecnie możliwość dotarcia do czterech destynacji ze Szczecina, a wszystko przy najniższych cenach biletów i doskonałym poziomie obsługi Polskich i zagranicznych pasażerów na pokładach jednej z najnowocześniejszych flot samolotowych w Europie.

W2017r.,na trasach ze Szczecina,Wizz Air przewiozło152,000 pasażerówprzyczyniając się do powstania 110**miejsc pracy w powiązanych sektorach w regionie.

PozaSzczecinem, linie lotnicze Wizz Air oferują loty z siedmiu innych portów lotniczych w Polsce, tzn. Warszawy, Katowic, Gdańska, Poznania, Wrocławia, Lublinai Olsztyna. W 2017r. na niskokosztowych trasach z i do PolskiWizz Air obsłużyło 8,1 miliona pasażerów, co przekłada się na 17% wzrost rok do roku. Zgodnie z planami zdecydowanej ekspansji ogłoszonymi na rok 2018, linie lotnicze Wizz Air przewidują poszerzenie floty do 25 samolotóworazzwiększenie zatrudnienia załóg do 1000 osób w Polsce do końca bieżącego roku.

Nowo uruchomione połączenieze Szczecina oznacza, że w sumie Wizz Air obsługuje już 166niskokosztowych połączeń do 30 krajów z ośmiu Polskich lotnisk.

POŁĄCZENIE WIZZ AIR ZE SZCZECINA
Lotnisko docelowe
Dni
Data uruchomienia
Ceny od*
Sztokholm Skavsta
poniedziałek, piątek
14maja 2018r.
39 zł / 99 koron

Gabor Vasarhelyi, Dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej w Wizz Air, powiedział:„Z ogromnym zadowoleniem dodajemy kolejne, długo oczekiwane połączeniedo naszej stale rozwijającej się siatki połączeń w Polsce.Najnowsza trasa WIZZ pozwoli na połączenieSzczecinaze Sztokholmemdwa razy w tygodniu, co zapewni podróżującym w interesach i turystycznie możliwość wygodnej i niskokosztowejpodróży zpółnocno-zachodniej Polski dostolicy Szwecji. Niezmiennie wspieramy Szczecin i naszych Polskich klientów,zapewniając najniższe ceny biletów oraz jak zawsze doskonały poziom obsługi podczas każdego lotu liniami WIZZ.”

O Wizz Air


Linie lotnicze Wizz Air są największym nisko kosztowym przewoźnikiem lotniczym w EuropieŚrodkowo-Wschodniej, eksploatującym flotę 88 samolotów Airbus A320 i Airbus A321, i obsługującym ponad 550 trasz 28 baz, łącząc 145 lokalizacji w 44 krajach. Personel lotniczy Wizz Air składa się z blisko 3500 wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy oferują doskonały standard obsługi, aniskie ceny biletów sprawiają, że linie lotnicze Wizz Air były preferowanym przewoźnikiemdla 28,2 miliona pasażeróww 2017r. Spółka Wizz Air notowana jest na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowychpod nazwą WIZZ i uwzględniana jest w indeksach FTSE 250 i FTSE All-Share. Wizz Air jest członkiem Międzynarodowego ZrzeszeniaPrzewoźnikówPowietrznych (IATA), uczestniczy w programie Audytu BezpieczeństwaOperacyjnego (IOSA) i globalnym rankingubezpieczeństwa linii lotniczych. Ostatnio,firma zdobyła tytuł Europejskiej Linii Lotniczej roku 2017 Aviation 100, znanego dorocznego rankingu najlepszych firm sektora lotniczego.

*Cena biletu w jedną stroną zpodatkami, opłatami administracyjnymii innymi opłatami obowiązkowymi oraz opłatą za jeden bagaż podręczny (maks.: 55x40x23cm)

** W opinii Międzynarodowej Rady Portów Lotniczych(ACI)każdy milion przewiezionych pasażerów rocznie przyczynia się do powstania 750 lokalnych miejsc pracy

Więcej informacji:
communications@wizzair.com
Follow us on Twitter: @wizzair

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.