Reklama

Zapraszają na niesamowity spektakl teatru 6 i Pół


W piątek 16 lutego 2018 w Świetlicy Wiejskiej w Wirowie odbędzie się spektakl Teatru 6 i Pół "Kronika Przypadków". Początek spektaklu o godzinie 18.

Bilety na spektakl w formie cegiełek, w cenie 5 zł, są już dostępne w przedsprzedaży. Można je nabyć w Świetlicy Wiejskiej w Wirowie od pon. do piątku w godz. 16-19 lub bezpośrednio przed spektaklem.

"Kronika Przypadków" to zbiór historii rodem z medialnych tabloidów, niedorzecznych, niemożliwych do zaistnienia w świecie normalnych ludzi. A jednak tak nam bliskich, przerażająco i śmiesznie prawdziwych. "Co jest prawdą w tym gabinecie luster?" - pyta prowadząca spotkanie z naszymi bohaterami. Odprężcie się i podążajcie za tym błędnym ognikiem w czasie i przestrzeni. Spektakl ten doczekał się kilku nagród i wyróżnień na festiwalach konkursowych w kraju. Od kilku lat "Kronika Przypadków" grana jest na zaproszenie podczas wielu festiwali teatralnych.

Scenariusz i reżyseria: Krzysztof Gmiter i zespół
Muzyka: mooryc

Występują:
Weronika Giżycka, Hanna Kokoszyńska, Nina Mucha, Dawid Andrusewicz, Arkadiusz Jaskot, Patryk Kowalczyk.

Teatr 6 i Pół
Założony w 2003 roku w Gryfinie przez Krzysztofa Gmitera, aktora i tancerza współczesnego. Grupa działa przy Gryfińskim Domu Kultury. Przez blisko 10 lat istnienia teatr wypracował swój własny styl. Pracując zazwyczaj w oparciu o własne teksty spektakle zbudowane na słowie, sformalizowanym ruchu scenicznym i elementach tańca współczesnego. Na scenie interesuje nas wiarygodność nawet najbardziej niewiarygodnych historii. Siłą teatru jest wspólna praca nad spektaklami. Teatr jest dla nas miejscem spotkania drugiego człowieka, opowiedzenia mu o nas, o rzeczywistości widzianej naszymi oczami.
Teatr należy do Zachodniopomorskiej Offensywy Teatralnej - grupy teatrów niezależnych województwa zachodniopomorskiego, które wspólnie działają na rzecz rozwoju niezależnej sztuki teatralnej w naszym regonie.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.