Reklama

Dni Gryfina 2018 - Zgłoś się


Gryfiński Dom Kultury informuje, że trwają intensywne prace dotyczące organizacji Dni Gryfina 2018. Doskonałą formą spędzania czasu wolnego podczas Dni Gryfina, są zawsze imprezy towarzyszące i sportowe.

 Masowy udział i równie gorące kibicowanie, na długo pozostawiają niezapomniane chwile i trudno gasnące emocje.

 Gryfinianie, zarówno młodzi jak i ci starsi, żywo interesują się wszystkimi ciekawymi przedsięwzięciami, chętnie włączają się do rozgrywek, zawodów oraz turniejów czy imprez rekreacyjnych. Zaproponujmy również i w tej dziedzinie tyle atrakcji, aby wszyscy mogli być nie tylko odbiorcami, ale i uczestnikami.

Zwracamy się do organizatorów imprez, klubów sportowych i stowarzyszeń, do wszystkich, którzy mają ciekawe pomysły - zrealizujcie je podczas Dni Gryfina. Wszystkie zgłoszone imprezy i przedsięwzięcia, które odbędą się w dniach 28.04-03.05.2018, ujęte zostaną w "Kalendarzu Imprez Towarzyszących DNIOM GRYFINA 2018". Czekamy na propozycje imprez, wystaw, zawodów, turniejów, rozgrywek itp.

Prosimy o zgłaszanie swoich projektów do Gryfińskiego Domu Kultury "Pałacyk pod Lwami", ul. Chrobrego 48, tel./fax. (91) 416 29 50 lub e-mail: gdk.lwy@wp.pl.

UWAGA! Koszty imprez towarzyszących w całości ponoszą organizatorzy.

foto/archiwum 


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.