Energetyk II Gryfino pokonuje Falę Międzyzdroje

Zwycięstwem zakończyło się spotkanie sparingowe pomiędzy rezerwami Energetyka a Falą Międzyzdroje.

Podopieczni Rafała Kaliciaka pokonali gości 2:0. Oba gole strzelił napastnik Energetyka – Sebastian Kuchcik.

W spotkaniu znaczną przewagę miał nasz zespół. Po pierwszych minutach zespół trenera Kaliciaka mógł strzelić trzy bramki.

Najpierw strzał Kuchcika obronił golkiper gości, chwilę później do siatki mógł trafić Radke, jednak po dośrodkowaniu Makuły nasz obrońca uderzył nad poprzeczką.

Wynik spotkania mógł otworzyć Piskorowski, jednak jego uderzenie zablokował obrońca Fali. W 10. minucie spotkania gryfinianie przeprowadzili ładną akcję, którą zakończył Sebastian Kuchcik wykorzystując podanie Makuły.

W 35. minucie spotkania nasz napastnik podwyższył rezultat meczu. „Energia” przejęła piłkę pod polem karnym gości i zdobyła drugiego gola.

Druga część meczu to również przewaga naszego zespołu, ale kibice oglądający sobotnie spotkanie nie zobaczyli już kolejnych trafień w wykonaniu drużyny Rafała Kaliciaka.

Energetyk II Gryfino – Fala Międzyzdroje 2:0

1:0 – Sebastian Kuchcik 10′

2:0 – Sebastian Kuchcik 35′

Energetyk II Gryfino – Juzyszyn – Kubaczyński, Radke, Piekarek, Bojarski – Makuła, Węgrzyn, Klimas, Duch, Piskorowski – Kuchcik

Grali także: Krzywiak, Kumik, Grygorcewicz, Grzech, Kubiciel