Reklama

Grand Prix 2018 - Turniej trzeci


W trzecim turnieju GP Gryfina 2018 w szachach zwyciężył Mikołaj Turek z Gryfina 6,0p. przed braćmi Danielem i Patrykiem Pasierbik ze Szczecina (obaj po 5,5p) oraz Adamem Hajdasiem 5,5p i Nikodemem Mrozem 5,0p. 

Wśród dziewcząt Hanna Tokarek przed Kingą Dejewską (obie po 5,0p.) i Martyną Kuryło 4,5p. W turnieju wzięło udział 39 zawodników. Nagrodę specjalną wręczono także, najmłodszej zawodniczce turnieju 5-letniej Paulince Pawlicz ze Szczecina (rocznik 2013!)

W klasyfikacji generalnej Grand Prix po trzech turniejach w czołówce Mikołaj Turek 19,0p. Adam Hajdaś 15,0p. i Bartosz Nędzarek 14,0p. wśród dziewcząt Martyna Kuryło 14,0 przed Nikolą Radomską 13,0p.

Grand Prix 2018 Turniej-3WYNIKI:

1. Turek Mikołaj Gryfino SP-2 2004 6,0p.
2. Pasierbik Daniel Szczecin PM 2002 5,5p.
3. Pasierbik Patryk Szczecin PM 2004 5,5p.
4. Hajdaś Adam Gryfino SP-2 2004 5,5p.
5. Mróz Nikodem Gryfino SP-2 2004 5,0p.
6. Tokarek Hanna Gryfino SP-1 2005 5,0p.
7. Tokarek Franciszek Gryfino SP-1 2007 5,0p.
8. Dejewska Kinga Gryfino SP-2 2004 5,0p.
9. Olszewski Wojciech Gryfino SP-2 2008 4,5p.
10. Kuryło Martyna Gryfino SP-3 2005 4,5p.
11. Piątek Alan Gryfino SP-2 2006 4,5p.
12. Szpura Bartosz Gryfino SP-2 2005 4,0p.
13. Pawlicz Filip Szczecin 2012 4,0p.
14. Mróz Dominik Gryfino SP-2 2009 4,0p.
15. Nędzarek Bartosz Gryfino SP-3 2003 4,0p.
16. Radomska Nikola Gryfino SP-2 2006 4,0p.
17. Jazukiewicz Gabriel Gryfino SP-3 2003 4,0p.
18. Grabowska Hania Gryfino SP-3 2009 4,0p.
19. Kucharczyk Ola Gryfino SP-2 2006 4,0p.
20. Sztylke Wojciech Gryfino SP-2 2007 3,5p.

W zawodach wystartowało 39 zawodników

Grand Prix 2018
Klasyfikacja Generalna po 3 turniejach:
1. Turek Mikołaj Gryfino 2004 19,0p.
2. Hajdaś Adam Gryfino 2004 15,0p.
3. Nędzarek Bartosz Gryfino 2003 14,5p.
4. Kuryło Martyna Gryfino 2005 14,0p.
5. Radomska Nikola Gryfino 2006 13,0p.
6. Kucharczyk Ola Gryfino 2006 12,0p.
7.Olszewski Wojciech Gryfino 2008 11,5p.
8. Piątek Alan Gryfino 2006 11,5p.
9. Biercewicz Krystian Gryfino 2006 11,0p.
10. Wieligórka Szymon Gryfino 2003 11,0p.
11. Jędraszczyk Kajetan Gryfino 2004 11,0p.
12. Jazukiewicz Gabriel Gryfino 2003 11,0p
13. Pawlicz Filip Szczecin 2012 11,0p
14. Tokarek Hanna Pniewo 2005 11,0p.
15. .Sztylke Wojciech Gryfino 2007 10,5p.
16. Pasierbik Daniel Szczecin 2002 10,5p
17. Zabadała Tomasz Gryfino 2009 10,0p.
18. Grabowska Hania Gryfino 2009 10,0p
19. Pasierbik Patryk Szczecin 2004 10,0p.
20. Tokarek Franciszek Pniewo 2007 10,0p.

Sklasyfikowano 49 zawodników

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.