Reklama

Skuteczna reklama działalności e-commerce, która poprawi sprzedażE-commerce to typ działalności bez której obecnie trudno byłoby sobie wyobrazić krajową gospodarkę. Każdy, kto poważnie traktuje rozwój swojego przedsiębiorstwa, prędzej lub później zacznie oferować sprzedaż towarów w internecie. Nawet podmioty, które do perfekcji opanowały tradycyjne metody handlu, coraz częściej decydują się na wejście do świata WWW. To właśnie tu można spotkać miliony użytkowników każdego dnia szukających nowych i wyjątkowych produktów. Ten ogromny rynek można okiełznać posiłkując się dwiema sprawdzonymi technikami reklamy. Oto i one. 


Prawdziwa siła trdycyjnego SEO

SEO określane powszechnie jako pozycjonowanie stron, jest zbiorem metod optymalizacji naszej witryny, które prowadzą do pięcia się domeny w rankingu stron Google, aż na sam szczyt listy. Oczywiście znaczenie mają tu wyniki wyszukiwania konkretnych zapytań, słów i fraz kluczowych, na których uwydatnienie decydujemy się w całym procesie. W skrócie SEO przemodeluje nie tylko treści na twojej stronie, wzbogacając je o słowa klucze, ale także zadba, aby jej struktura oraz zaplecze techniczne stały na najwyższym poziomie – to jest w zgodzie z ostatnimi wytycznymi twórców wyszukiwarki. Gdy całość optymalizacji dobiegnie końca a twój serwis znajdzie się na jednej z najwyższych lokat w Google, możesz powoli zacząć liczyć korzyści i przychody spowodowane zwiększonym ruchem na stronie. Większość z odwiedzających to od teraz potencjalni nabywcy twojego asortymentu. Co jednak warte wspomnienia, SEO nie zaczyna działać od ręki, często na pełen efekt musimy czekać nawet około trzech miesięcy. Przy tym jednak osiągnięte dzięki niemu pozycje pozostają względnie stałe i na długo podwyższają obrót naszego przedsiębiorstwa. SEO to najlepsza ze ścieżek do wybrania w internecie.


Wesprzyj swój marketing kampanią Adwords


Wielu z nas z natury nie cechuje cierpliwość, dlatego też poszukujemy rozwiązań, które dadzą nam namacalne efekty w trybie natychmiastowym. Właśnie z myślą o tych, którzy nie mogą się doczekać korzyści z akcji marketingowych, powstał Google Adwords. Jest to wielofunkcyjne narzędzie do zarządzania kampaniami reklamowymi w wyszukiwarce i sieci display pozwalające na szereg różnych możliwości rozliczeń i ustawień wyświetlania banerów. Pierwsze cztery pozycje w wynikach wyszukiwania Google zajmują linki sponsorowane Adwords. Jeśli więc wykupiłeś reklamę przy danych zapytaniach i słowach kluczowych, już po 5 minutach od opłacenia budżetu możesz cieszyć się napływem spragnionych propozycji handlowych internautów. To proste, zwłaszcza że użytkownicy sieci cenią pozycje reklamowane na podobnym poziomie co wyniki organiczne – przypomina specjalista do spraw SEO i PPC z afterweb.pl.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.