Juniorzy Energetyka Gryfino zwyciężają

Podopieczni Artura Kujawińskiego pokonali w zeszłą niedzielę zespół Mewy Resko 10:2.

Goleadę nasi zawodnicy rozpoczęli w 24. minucie, kiedy to do siatki trafił Jankowski. Minutę później wynik podwyższył Bieskiewicz. W 28. minucie trzecią bramkę dla naszych juniorów strzelił Kubaczyński. Były to zabójcze cztery minuty w wykonaniu naszych piłkarzy, którzy odebrali wszystkie argumenty przeciwnikowi.

Przed przerwą drugą bramkę w spotkaniu zdobył Jankowski i do szatni zawodnicy trenera Kujawińskiego schodzili z czterema golami na koncie.

W drugiej odsłonie spotkania juniorzy zdobyli aż sześć bramek, jednak nie udało się zachować czystego konta. Zawodnicy z Reska zdobyli w tym spotkaniu dwa gole. Nie przeszkodziło to jednak naszym piłkarzom w dalszym strzelaniu.

Do siatki trafiali jeszcze Domański, Kubaczyński, Lebioda, Przetak i Ragan, który zdobył w sobotnim spotkaniu łącznie dwa gole.

Energetyk Gryfino w dalszym ciągu znajduje się na pozycji lidera w I lidze juniorów starszych i ma siedem punktów przewagi nad drugim Światowidem 63 Łobez.

Energetyk Gryfino: Krzywiak (Stefanowicz 75′) – Ragan, Kosmalski, Olszewski (Staniec 75′), Sitarski (Nowakowski 70′) – Bieskiewicz (Nesterowicz 65′), Kaberow, Przetak, Domański (Barticzka 60′), Jankowski ( Lebioda 60′), Kubaczyński