Kolejna wygrana Energetyka Gryfino

Kolejne trzy punkty dopisali w ten weekend zawodnicy prowadzeni przez Rafała Kaliciaka. Energetyk wygrał w Nawodnej z tamtejszą Rurzycą 4:2.

Spotkanie nie należało do łatwych. Zawodnicy z Nawodnej od pierwszej minuty starali się tworzyć zagrożenie pod bramką Karola Juzyszyna i już w 4. minucie spotkania objęli prowadzenie.
Pierwszy kwadrans w wykonaniu naszej drużyny nie należał do najlepszych. Energetyk nie miał pomysłu jak zagrozić bramce gospodarzy. W 23. minucie spotkania do wyrównania doprowadził Sebastian Kuchcik. Siedem minut później do siatki trafił Piotr Pluta, który strzałem głową pokonał golkipera z Nawodnej. Do przerwy wynik meczu nie uległ zmianie.
Kilka minut po rozpoczęciu drugiej części meczu urazu nabawił się Kamil Makuła, który prawdopodobnie będzie pauzował przez kilka najbliższych tygodni. W 74. minucie do siatki po raz drugi trafił Pluta.
Gospodarze dwie minuty później odpowiedzieli golem, który spowodował nerwową końcówkę. Do siatki pod koniec spotkania mógł trafić jeszcze dwukrotnie Sebastian Kuchcik, ale napastnik zmarnował dogodne sytuacje. Wynik meczu w 88. minucie ustalił Adrian Stańczyk.