Reklama

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Gwiazd Polskiej EstradyW sobotę 26 maja odbędzie się w Chojnie I edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Gwiazd Polskiej Estrady pn. „Zacznij od Bacha”. W tej edycji uczestnicy wykonują jedną piosenkę z szerokiego repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, Alicji Majewskiej lub Zdzisławy Sośnickiej.


Wydarzenie ma charakter ogólnopolskiego przeglądu mającego na celu popularyzację piosenki polskiej, prezentację dorobku artystycznego dzieci i młodzieży oraz promowanie i dostrzeganie dzieci i młodzieży uzdolnionej muzycznie.

Tegoroczny festiwal, ze względu na swój ogólnopolski charakter, przewiduje wiele nagród rzeczowych oraz finansowych. Dodatkowo jako organizator pragniemy powołać niezależne jury, które dokona oceny występów konkursowych uwzględniając: dobór repertuaru, warunki głosowe, dykcję, muzykalność, interpretację i ogólny wyraz artystyczny.

Jury przyzna nagrodę Grand Prix w wysokości 500 zł, miejsca od I do III w każdej kategorii, wyróżnienia i nagrody specjalne. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, a laureaci dodatkowo statuetki, nagrody finansowe i rzeczowe.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.