Reklama

Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Estradowej w Gryfinie za nami


W sobotę 21 kwietnia  w Gryfińskim Domu Kultury odbył się Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Estradowej. 

Przegląd składał się z dwóch odrębnych konkursów: Powiatowego Przeglądu Piosenki Dziecięcej oraz Powiatowego Przeglądu Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych. 

Na scenie Gryfińskiego Domu kultury zaprezentowali się młodzi wokaliści z Gryfina, Trzcińska - Zdroju i Widuchowej. Wykonawcy prezentowali jeden lub dwa przygotowane utwory. Ich występy oceniało jury złożone z instruktorów oraz prowadzącego przegląd Piotra Ostrowskiego.

 Po wszystkich występach odbyła się narada jurorów. Zdecydowano o przyznaniu wyróżnień oraz wyróżnień z kwalifikacją do przeglądu wojewódzkiego. Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej: 

Wyróżnienie bez kwalifikacji: Hanna Osetek z Trzcińskiego Centrum Kultury, Kacper Koster z Trzcińska - Zdroju Karolina Tomaszewska z Zespół Szkół w Widuchowej

Wyróżnienie z kwalifikacją do przeglądu wojewódzkiego: Lena Wilk z Zespół Szkół w Widuchowej Studio Bajkowo Musicalowe z Trzcińskiego Centrum Kultury Kinga Jarosińska ze Szkoły Podstawowej w Trzcińsku - Zdroju Zuzanna Kujawa ze Szkoły Podstawowej w Trzcińsku - Zdroju Zespół wokalny Cantare z Gryfińskiego Domu Kultury

Powiatowy Przegląd Solistów i Muzycznych zespołów Estradowych Wyróżnienie z kwalifikacją: Fabian Kiciński z Trzcińskiego Centrum Kultury Julia Zawadzka z Zespołu Szkół w Widuchowej. Przeglądy wojewódzkie odbędą się 9 i 10 czerwca 2018 w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. 

Spośród laureatów przeglądu wojewódzkiego wybrani zostaną wykonawcy (bez względu na kategorie) do konkursu "TALENT ROKU", którego koncert galowy odbędzie się 16 czerwca 2018 r. w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.