Reklama

Zwycięstwo Energetyka w Lisim Polu


Podopieczni Rafała Kaliciaka pokonali w sobotę w Lisim Polu tamtejszego Chrobrego 3:0. Wyjazdowe zwycięstwo umocniło nasz zespół na pozycji lidera.

 Spotkanie nie stało na wysokim poziomie, gospodarze cofnęli się i oddali inicjatywę Energetykowi licząc na kontrataki. Zespół z Gryfina strzelił trzy gole a okazji do zdobycia kolejnych bramek nie brakowało jednak gryfinianie w sobotę razili

Po meczu poprosiliśmy Rafała Kaliciaka o kilka słów podsumowania meczu z Chrobrym. Oto co powiedział szkoleniowiec rezerw Energetyka:
Już przed meczem wiadomo było, że będzie to ciężkie spotkanie. Choćby ze względu na boisko, które jest małe. Dopiero jak przyjechaliśmy na obiekt Chrobrego okazało się, że boisko jest delikatnie mówiąc nierówne. Na odprawie przedmeczowej powiedziałem zawodnikom, że jeśli ktoś po meczu zapyta mnie jak wyglądała gra. To mimo, że jeszcze mecz się nie odbył i nie znamy wyniku tego starcia, będę mógł odpowiedzieć, że z grą to nie miało dużo wspólnego. I myślę, że tak mogę spuentować to, co tego dnia działo się na boisku w Lisim Polu. Oczywiście było dużo walki, chęci – to muszę oddać dwóm zespołom. Ale jakości piłkarskiej było jak na lekarstwo. Jeśli chodzi o grę gospodarzy to, Chrobry bronił się inteligentnie, ale popełnił zbyt proste błędy w obronie, a my je skrzętnie wykorzystaliśmy. Mimo to zawodnicy z Lisiego Pola stworzyli dwie groźne sytuacje, jednak w obu Karol Juzyszyn pewnie interweniował i był tego dnia pewnym punktem w naszej drużynie. Jeśli chodzi o podsumowanie naszej gry to można to ująć w jednym zdaniu – Trzy punkty zostały zdobyte, ale jakość gry nie była taka jakiej oczekuje ja i myślę, że i sami zawodnicy.


Chrobry Lisie Pole – Energetyk II Gryfino 0:3 (o:3)

1:0 – Piotr Pluta 17′

2:0 – Kamil Makuła 38′

3:0 – Gracjan Żeglin 45′

Energetyk II Gryfino: Juzyszyn – Piskorowski (Kubiciel 85′), Radke, Piekarek, Bojarski – Pluta (Tomczyk 65′), Węgrzyn (Stańczyk 60′), Duch (Grzech 70′), Żeglin ( Klimas 60′), Grygorcewicz – Makuła

http://energetyk.club
Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.