Kolejne trzy punkty juniorów Energetyka Gryfino

Podopieczni Artura Kujawińskiego pokonali w sobotę na własnym boisku Polski Cukier Kluczevię Stargard 3:2.

Nasi juniorzy w dalszym ciągu znajdują się na czele tabeli I ligi juniorów starszych.
Oba zespoły narzuciły w sobotę dobre tempo gry. Od początku spotkania można było dostrzec, że zarówno Energetykowi jak i Kluczevii zależy w tym meczu na zdobyciu pełnej puli.

Wynik spotkania otworzył w 30. minucie Adam Kaberow. Na początku drugiej połowy do wyrównania doprowadzili goście.

Nasi zawodnicy w drugiej części meczu mieli rzut karny, jednak jedenastki nie wykorzystał Pięta. Kilka minut później bramkę na 2:1 zdobył Dawid Domański a pięć minut przed zakończeniem spotkania winy odkupił Pięta, który zdobył gola na 3:1.

Goście walczyli do końca, czego efektem była strzelona bramka w ostatniej minucie meczu, jednak nie zadecydowała ona już o dalszych losach spotkania.

Energetyk Gryfino – Polski Cukier Kluczevia Stargard 3:2 (1:0)

1:0 – Kaberow 30′

1:1 – Kluczevia 50′

2:1 – Domański 78′

3:1 – Pięta 85′

3:2 – Kluczevia 89′