Reklama

VIII Mistrzostwa Świata w Rzucie Sztachetą już 11 sierpnia


W sobotę 11 sierpnia 2018 odbędą się VIII Mistrzostwa Świata w Rzucie Sztachetą. Ta intrygująca impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością i przyciąga nowych zawodników oraz widzów.

Mistrzostwa odbędą się na stadionie LKS „Odrzanka” w Daleszewie. Rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godzinę 15:00, a konkurencje mistrzostw mają zacząć się o godzinie 15:30.

Prócz zmagań miotających sztachetami zawodników przewidziano imprezy towarzyszące: blok sportowo-rekreacyjny LKS Piast, zawody sportowo-pożarnicze OSP Gminy Gryfino, wystawa sprzętu ratowniczego i specjalistycznego. Wystąpią także kapele ludowe: Wełtynianka, Borzymianka i Gardnianki.

Na godzinę 18:30 zaplanowano koncert gwiazdy wieczoru, którą będzie Trio Akordeonowe. Od godziny 21:00 organizatorzy zapraszają na zabawę z DJ Sołtysem.

Podczas imprezy odbędą się także zawody w ujeżdżaniu byka rodeo o tytuł mistrza Gminy Gryfino.

Organizatorami VIII edycji Mistrzostw Świata w Rzucie Sztachetą są: Ochotnicza Straż Pożarna w Radziszewie, Sołtys i Rada Sołectwa Radziszewo, Stowarzyszenie „Razem”, Radny Rady Miejskiej Zenon Trzepacz, LKS Odrzanka Radziszewo.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.