Reklama

Wystawa malarstwa amatorskiego „Bogactwo tematyczne w twórczości rodzinnej”


Od 31 lipca zapraszamy do małej galerii Centrum Informacji Turystycznej na kolejną wystawę. Po raz pierwszy zaprezentowana zostanie ekspozycja, na której znajdą się prace całej rodziny. 


Jak sam tytuł mówi, wystawa pt. Bogactwo tematyczne w twórczości rodzinnej jest wyjątkowa, różnorodna, a przede wszystkim właśnie rodzinna, co jest rzadkością w twórczości malarskiej. Swoje prace zaprezentują Irena Szafrańska-Kwiecień, Waldemar Kwiecień i Łukasz Kwiecień. Na wystawie zobaczymy obrazy oraz malowaną porcelanę. Wystawa potrwa do 17 sierpnia. Zapraszamy.

O wystawcach:
Irena Szafrańska-Kwiecień – artystka amatorka, maluje obrazy farbami akwarelowymi, akrylowymi, olejnymi oraz pastelami. Są to obrazy impresjonistyczne czasami połączone z ekspresjonizmem oraz abstrakcje. Maluje również porcelanę, której wzornictwo jest bardzo bogate, barwne i interesujące. Na stronie internetowej publikuje też różnorodne tematycznie fotografie, ponieważ fotografiką zajmuje się od lat.

Łukasz Kwiecień – artysta amator młodego pokolenia. W swoich obrazach używa farb akrylowych, olejnych, akwarelowych oraz pasteli. Obrazy prezentują tematykę surrealistyczną, impresjonistyczną oraz abstrakcyjną. Artysta stosuje różne techniki, a jego obrazy są bogate w barwy, używa również pozłotnictwa. Na stronie internetowej Łukasza Kwietnia znajduje się fotografika, którą artysta zajmuje się od niedawna.

Waldemar Kwiecień – artysta amator, który tworzy swoje obrazy farbami olejnymi, zaś grafiki maluje tuszem. Jego malarstwo jest również bogate tematycznie.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.