Reklama

After Party gwiazdą Święta Plonów w Kołbaczu [video] [program]W tym roku Święto Plonów odbędzie się przy ul. Warcisława w Kołbaczu. Wydarzenie będzie miało miejsce w sobotę 1 września.

– Zapraszam serdecznie do Kołbacza na największe dożynki gminne w powiecie gryfińskim. Razem podziękujmy rolnikom za ich ciężką pracę. Nie zabraknie przy tym konkursów, niespodzianek i wspólnej zabawy. W tym roku gwiazdą wieczoru będzie zespół After Party – zapewnia wójt gminy Stare Czarnowo Marzena Grzywińska.

Święto Plonów rozpoczniemy o godzinie 14:00 od mszy świętej w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kołbaczu, w intencji rolników i w podziękowaniu za tegoroczne plony.

Po mszy korowód z wieńcami dożynkowymi poprowadzi renomowany zespół folklorystyczny Pyrzyczanie. O godz. 15:00 uroczyście otworzymy Święto Plonów w Kołbaczu.

Gwiazdą tegorocznej edycji będzie zespół disco polo After Party, czyli twórcy takiego hitu jak „Ona lubi pomarańcze”, który w popularnym serwisie muzycznym ma ponad 43 miliony wyświetleń.

Pozostałe ich utwory w popularnych serwisach społecznościowych również osiągają miliony wyświetleń. Obok nich wystąpią inni znani artyści disco polo: Cord z Polic, znany widzom z Polo TV Mr Sebii oraz pochodzący z Kołbacza Blue-Box.

Tuż przed blokiem koncertowym naszą publiczność rozgrzeją pokazy tańca. Na początek 15-minutowa rozgrzewka z zumba fitness, prowadzona przez instruktorkę Martę Nowak ze Stargardu, a później zobaczymy rytmiczne, kolorowe i akrobatyczne pokazy tańca wykonane przez najmłodszych, pod czujnym okiem instruktorów ze szkoły tańca Hipnosic Power z Gryfina oraz Shock Dance ze Szczecina.

Dla uczestników przygotowano liczne atrakcje i konkursy z nagrodami:
  • Konkurs na Najładniejszy Wieniec Dożynkowy,
  • Konkurs na Najciekawszą Aranżację Stoiska Wystawienniczego,
  • Staroczarnowskie specjały,
  • Cała Gmina w Kwiatach - edycja 2018.
Na finał dożynek, po godzinie 23.00 niebo nad Kołbaczem rozbłyśnie podczas pokazu sztucznych ogni.


Więcej informacji dostępne jest na plakacie poniżej: 


Stareczarnowo.pl/foto/archiwum 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.