Reklama

Spotkania rekrutacyjne – Pracownik Produkcji KK Wind Solutions


Firma KK Wind Solutions jest wiodącym dostawcą systemów elektrycznych w przemyśle wiatrowym. Kompleksowa działalność firmy skupia w sobie tworzenie sprzętu oraz oprogramowania, produkcję oraz serwis w terenie. KK Wind Solutions dostarczyło już ponad 25 000 systemów kontrolnych dla turbin wiatrowych na całym świecie, w tym około 60 % systemów zainstalowanych na morskich farmach wiatrowych. Polski oddział powstał w Szczecinie Dąbiu w 2003 roku.


Jako jedna z pierwszych firm produkcyjnych ulokowanych właśnie w tym regionie, KK Wind Solutions Polska już od ponad 15 lat oferuje stanowiska pracy w swoich strukturach. Firma z dużym zaangażowaniem podchodzi do zapewnienia pracownikom najlepszych standardów pracy oraz ciekawy pakiet motywacyjny i socjalny. Firma wspiera m.in. aktywne spędzanie wolnego czasu, organizuje spotkania integracyjne oraz zabawy karnawałowe dla pracowników oraz mikołajkowe dla dzieci.

 Ważnym aspektem w naszej pracy jest budowanie bardzo dobrej atmosfery, opartej na zrozumieniu oraz otwartej komunikacji. Wiele pomysłów i inspiracji płynie do nas od pracowników, którzy równie chętnie uczestniczą w ich realizacji. Dzięki temu tworzymy niesamowity zespół uzupełniających się nawzajem osób – mówi Kinga Mejza, Kierownik Działu HR.


Nowoczesna produkcja KK Wind Solutions Polska oparta na systemie Lean Manufacturing oferuje swoim pracownikom wysokie standardy stanowiskowe, wysokiej jakości narzędzia oraz zdrowe środowisko pracy.

Zapraszamy na spotkania informacyjne w sprawie rekrutacji na stanowisko Pracownika Produkcji. Najbliższe spotkanie odbędzie się 3 września (poniedziałek), o godz. 10:00 w Centrum Konferencyjnym Wodnik, ul. 1 Maja 5, 74-100 Gryfino. Przy kawie oraz ciastku dowiecie się na temat pełnej oferty dla przyszłych pracowników i będziecie mieli okazję, zobaczyć na czym wygląda praca na produkcji.

Spośród osób, które pojawią się na spotkaniu, zostaną wylosowane ciekawe nagrody.

Nie bój się odległości – dowieziemy Cię do pracy i odwieziemy po pracy do domu. Wyślij aplikację, korzystając z poniższego linku, i omówmy szczegóły na spotkaniu. Jeśli szukasz pracy albo chcesz zmienić aktualną, zapraszamy serdecznie.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.