Reklama

Będzie jaśniej na terenie gminy


Dobiega końca montaż nowych punktów świetlnych na terenie gminy. Jaśniej i bezpieczniej będzie od teraz w: Binowie, Dobropolu Gryfińskim, Kartnie, Nieznaniu, Starym Czarnowie i Żelisławcu. Działania w tym zakresie władze Starego Czarnowa prowadzą regularnie od kilku lat.

To kolejny rok, kiedy władze gminy kontynuują działania związane z poprawą bezpieczeństwa mieszkańców.

– Nowe oświetlenie powstaje w miejscach wskazanych przez samych mieszkańców naszej gminy. Wpłynie to w znaczący sposób na poprawę bezpieczeństwa. Chcemy, by po zmroku piesi byli dobrze widoczni i czuli się bezpiecznie – podkreśla wójt gminy Stare Czarnowo Marzena Grzywińska. 

Realizacja zadania objęła budowę linii napowietrznej oświetlenia ulicznego i montażu opraw oświetleniowych. Gmina Stare Czarnowo wzbogaci się o dziewięć nowych punktów świetlnych. Punkty zamontowane zostaną w miejscach wskazanych przez mieszkańców. Po dwa punkty powstaną w Dobropolu Gryfińskim (przy boisku sportowym), Nieznaniu (przy placu zabaw i boisku do siatkówki) i Żelisławcu (nr 28 i przy cmentarzu). Z kolei z jednego punktu będą mogli korzystać mieszkańcy Binowa (nr 4), Kartna (przy świetlicy) i Starego Czarnowa (przy cmentarzu).

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.