Reklama

Rajd Rowerowy Gryfino-Borzym-Gryfino – zapisy do 20 września!

Znalezione obrazy dla zapytania chojna24 rower

W sobotę 22 września 2018 zapraszamy na rajd rowerowy Gryfino-Borzym-Gryfino. Organizatorem rajdu jest Gryfiński Dom Kultury.

Celem rajdu jest popularyzacja walorów przyrodniczych, krajobrazowych i architektonicznych gminy Gryfino, promowanie aktywnego spędzania czasu, rozwijanie turystyki rowerowej i integracja społeczności lokalnej. W rajdzie planuje się udział do 30 osób. O udziale w rajdzie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zbiórka uczestników rajdu: o godz. 9:30 w Gryfinie – na początku ścieżki rowerowej w kierunku Szczawna (przy skrzyżowaniu ul. Armii Krajowej i ścieżki rowerowej nad Jezioro Wełtyńskie). W trakcie rajdu planowane są postoje w miejscowościach, przez które przebiega trasa, a także tam, gdzie będzie to konieczne z uwagi na bezpieczeństwo uczestników oraz ich potrzeby.

Trasa rajdu:

Gryfino – Szczawno – Wirówek – Chwarstnica – Borzym – Chwarstnica – Wirów (ognisko: własny prowiant ) – Szczawno – Gryfino (dystans: ok. 30 km). 

Rajd przebiega w większości ścieżką rowerową (oprócz dojazdów do kościołów w Chwarstnicy i Borzymiu oraz na ognisko do Wirowa i z powrotem na ścieżkę rowerową).

Zgłoszenia na rajd (karty zgłoszeń) przyjmuje Kamilla Gadomska, instruktor turystyki w Gryfińskim Domu Kultury do 20 września 2018, tel. 695 455 771.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.