Reklama

25. Noc Grozy – Gryfińskie Spotkania z Horrorem. Bilety w sprzedaży od 15 października


Po raz dwudziesty piąty w gryfińskim Kinie Gryf spotkają się miłośnicy kina grozy. Nocą z 31 października na 1 listopada 2018 wyświetlone zostaną trzy mrożące krew w żyłach filmy. Podczas kolejnej Nocy Grozy – Gryfińskich Spotkań z Horrorem, zobaczymy filmy Ghostland”, Nieznajomi: Ofiarowanie” oraz przedpremierowo remake kultowego horroru Daria Argento z lat 70. – Suspiria”

Ceny biletów na każdy z filmów wynoszą: 14 zł (ulgowy) i 16 zł (normalny). Nie przewidujemy sprzedaży karnetów, dostępne będą tylko bilety pojedyncze.

Bilety na Noc Grozy będą dostępne w sprzedaży od 15 października w kasie Kina Gryf oraz drogą elektroniczną przez naszą stronę Gryfińskiego Domu Kultury – zakładka: „Kup Bilet”.

Początek pierwszego seansu o  godzinie 20:00.

Godzina 20:00 – „Ghostland”
Reżyseria i scenariusz: Pascal Laugier
Produkcja: Francja/Kanada
Czas trwania: 91 minut
Po kilkunastu latach siostry wracają do swojego starego domu, w którym doszło do makabrycznej napaści. Koszmarne wspomnienie nie daje o sobie zapomnieć.Godzina 22:00 – „Nieznajomi: Ofiarowanie”
Reżyseria: Johannes Roberts
Scenariusz: Bryan Bertino, Ben Ketai
Czas trwania: 85 minut
Czteroosobowa rodzina wyrusza do parku kempingowego, położonego w ustronnym lesie. Miejsce jest wyludnione. Spokój przyjezdnych zaburza niespodziewane pukanie do drzwi. Wkrótce okazuje się, że na terenie parku grasuje trójka psychopatów.Godzina 23:45 – „Suspiria” (pokaz przedpremierowy)
Reżyseria: Luca Guadagnino
Scenariusz: David Kajganich
Czas trwania: 152 minuty
Remake kultowego horroru Daria Argento z lat 70. Amerykańska tancerka Susie Bannon udaje się do Berlina, aby rozpocząć naukę w tamtejszej prestiżowej szkole baletu. Jej przyjazd zbiega się w czasie z tajemniczym zniknięciem Patricii, jednej z wychowanek akademii. Susan, czyniąca niesamowite postępy pod okiem ekscentrycznej dyrektor artystycznej szkoły, Madame Blanc, szybko zaprzyjaźnia się z inną tancerką, Sarą. Kiedy w szkole dochodzi do kilku mrożących krew w żyłach incydentów, obie dziewczyny zaczynają nabierać podejrzeń co do prawdziwej natury akademii. Wkrótce Susie pozna jej największy, mroczny sekret.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.