Reklama

Jest jaśniej na terenie gminy


Dobiegł końca montaż nowych punktów świetlnych na terenie gminy. Jaśniej i bezpieczniej jest od teraz w Binowie, Dobropolu Gryfińskim, Kartnie, Nieznaniu, Starym Czarnowie i Żelisławcu. Działania w tym zakresie władze Starego Czarnowa prowadzą regularnie od kilku lat. 

To kolejny rok, kiedy władze gminy kontynuują działania związane z poprawą bezpieczeństwa mieszkańców. 

Nowe oświetlenie powstało w miejscach wskazanych przez samych mieszkańców naszej gminy. Wpłynie to w znaczący sposób na poprawę bezpieczeństwa. Chcemy, by po zmroku piesi byli dobrze widoczni i czuli się bezpiecznie – podkreśliła wójt gminy Stare Czarnowo Marzena Grzywińska

Realizacja zadania objęła budowę linii napowietrznej oświetlenia ulicznego i montażu opraw oświetleniowych. Gmina Stare Czarnowo wzbogaciła się o 9 nowych punktów świetlnych. Punkty zamontowane zostały w miejscach wskazanych przez mieszkańców. Po dwa punkty powstały w Dobropolu Gryfińskim (przy boisku sportowym), Nieznaniu (przy placu zabaw i boisku do siatkówki) i Żelisławcu (nr 28 i przy cmentarzu). Z kolei z jednego punktu mogą korzystać mieszkańcy Binowa (nr 4), Kartna (przy świetlicy) i Starego Czarnowa (przy cmentarzu).

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.