Reklama

Kabaret Łowcy.B wystąpi w Gryfinie – bilety już w sprzedaży


W piątek 26 października 2018 w Gryfińskim Domu Kultury wystąpi kabaret Łowcy.B. Kabaret zaprezentuje w Gryfinie program "Noc muzeów". Początek pełnego humoru wieczoru o godzinie 18.

Bilety w cenie 60 zł można już nabyć w kasie Kina Gryf (30 minut przed każdym seansem kinowym) oraz drogą elektroniczną poprzez zakładkę Kup Bilet na stronie Gryfińskiego Domu Kultury.

Kabaret Łowcy.B to teatr absurdu, który stworzyła grupa studentów Uniwersytetu Śląskiego, a konkretnie jego filii w Cieszynie, w roku 2002. Grupę przyjaciół połączył niezwykły sposób obserwowania rzeczywistości i jej parabolizowania na scenie. Okazało się to na tyle skuteczne, że w rok po rozpoczęciu działalności artystycznej Łowcy wygrali najważniejszy w ówczesnym czasie festiwal kabaretowy PAKA, odbywający się w Krakowie. Łowcy.B w niezwykle naturalny, inteligentny i przyjazny sposób wciągają w swój spektakl widza. Nie jest tu ważna powierzchowność, ale wrażliwość i dystans nie tylko do otaczającego nas świata, lecz również do nas samych. To jedyny kabaret, który wykonuje muzykę wyłącznie na żywo. Ich spektakl to przede wszystkim gigantyczna dawka dobrej zabawy doprawiona muzyką.

Obecnie czynni Łowcy.B to Bartosz Góra, Bartosz Gajda, Sławek Szczęch i Maciek Szczęch.

„Noc muzeów” to drugi program Łowców.B, w czteroosobowym składzie. Oprócz tytułowego skeczu w muzeum, w którym artyści schodzą do publiczności i trzymają z nią kontakt przez cały czas, w tym programie zobaczyć będzie można między innymi:
– parodię 1 z 10, znanego teleturnieju, czyli konkurs niewiedzy ogólnej;
– czym jest coaching i szeroko pojęty rozwój osobisty, temat modny, na czasie i bardzo wdzięczny;
– czego nie robić, gdy nasze prośby zostaną wysłuchane;
– koncert życzeń na 4 mężczyzn i 35 rur
oraz wiele, wiele, wiele, wiele, wiele, wiele, wiele innych rzeczy.

Ostrzeżenie! Żaden spektakl nie jest taki sam. Tylko od Was zależy, jak daleko poniesie aktorów w trakcie show!

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.