Reklama

Pokazuje życie medialne od kulis. Teraz zapowiedział mały konkurs


Przemysław Kaweński to twórca bloga kawenski.pl. W nim pokazuje medialne życie od kulis i w związku z przekroczeniem 1 tysiąca polubień na jego stronie została wypuszczona mała zapowiedź konkursu. Do wygrania będzie książka z autografem znanego i lubianego prezentera z Radia Zet i ogólnopolskiej stacji telewizyjnej 4FUN.TV.


Strona kawenski.pl skupia się przede wszystkim na ukazywaniu życia dziennikarza, muzyka oraz fotografa od kulis. Od lutego br. na stronie ukazała się nowa kategoria: Z drugiej strony obiektywu. W niej znajdują się rozmowy ze znanymi osobami, które opowiadają o swojej pracy. Pierwszą taką rozmowę mogliśmy przeczytać z Damianem Michałowskim. Na dzień dzisiejszy, na łamach jego strony, przeczytamy między innymi o kulisach powstania dwóch największych tegorocznych hitów muzycznych: (I Just) Died In Your Arms czy też I Just Called To Say I Love You, które zostały wskrzeszone przez dwóch polskich producentów muzycznych.


Czytaj również:
Podziękowania

Z okazji przekroczenia tej początkowej magicznej liczby „łapek w górę” na portalu społecznościowym, blogger ogłosił że niebawem ukaże się na jego stronie konkurs. Do wygrania będzie książka Ed Sheeran: plusy i minusy autorstwa Davida Nolana. W niej znajdziemy autograf Damiana Michałowskiego wraz z dedykacją. 


– Jest Was już ponad 1 tys. osób, które lubią i obserwują stronę. Jestem Wam mega wdzięczny za to, bo wiele dla mnie to znaczy – czytamy na portalu społecznościowym Przemka. – Tym samym będę organizować konkurs, a do wygrania będzie książka biograficzna podpisana specjalnie dla Ciebie przez Damiana Michałowskiego, czyli człowieka, z którym przeprowadziłem swoją pierwszą rozmowę do kategorii „Z drugiej strony obiektywu”  kontynuuje.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.