Reklama

Grupa Teatralna Gliptykos zaprasza na przedstawienie


W sobotę 17 listopada 2018 r. o godz. 13:13 odbędzie się premierowe przedstawienie pt. Katastrofa, czyli... ratuj się, kto może, nawet przez morze. Grupa Teatralna Gliptykos zaprezentuje swoje najnowsze przestawienie w sali widowiskowej Gryfińskiego Domu Kultury.

To już szósty spektakl popularnego teatralnego zespołu działającego przy Gryfińskim Domu Kultury; wcześniej były to: „W pewnym miasteczku” (2011), „Rozprawa, czyli makabryczno-erotyczny dzień z życia Sądu” (2012), „Mąż zmarł, ale już mu lepiej” (2014), „Małe zamieszanie, czyli bombowy dzień z życia pewnego biura matrymonialnego” (2015), „Epopeja, czyli same twórcze dni z życia pewnego zespołu rzeźbiarzy słowa” (2017). Swoje przedstawienia Gliptykos łączy z akcjami charytatywnymi, przekazując dochody uzyskane ze sprzedaży biletów-cegiełek na cele dobroczynne.

Tym razem zespół zaprasza na rejs dużym liniowcem MS Gliptykos. Oj, będzie się działo. I na pokładzie pasażerskim, i na kapitańskim mostku. Z każdą sceną morska wyprawa będzie coraz bardziej przypominać podróż przez labirynt, w którym czekają ostre zakręty, zwroty akcji, stop-klatki – będzie to rejs pełen niespodzianek. Tradycyjnie, w przedstawieniu pojawią się nawiązania do bieżących wydarzeń, echa poprzednich spektakli, a także gryfińskie akcenty. Aktorzy zaprezentują również swoje umiejętności wokalne i taneczne. I jak zwykle obiecują sporą dawkę humoru i... zdumienia nad rzeczywistością.

W „Katastrofie...” występują: Irena Bis, Agata Cieciuch, Magdalena Gazdecka-Goślinowska, Katarzyna Kajrenius-Strzałkowska, Anna Pawłowska, Maria Piznal, Jolanta Romanowska, Danuta Świderek, Jolanta Witowska, Maria Zalewska, Barbara Żurowska, Rafał Ciszkiewicz, Arek Grunwald, Jerzy Miler, Artur Smogór, Andrzej Suszek, Dariusz Ulanowski.

Rezerwacja i sprzedaż biletów (15 zł) od 7 listopada 2018 (środa) w sekretariacie GDK, ul. Szczecińska 17, tel. (91) 416 25 20.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.