Reklama

Za nami Mikołajki na Placu Barnima


W czwartek 6 grudnia na pl. Księcia Barnima I odbyły się Rozśpiewane Mikołajki, wielka radosna impreza dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Początek mikołajkowej zabawy zaplanowano na godzinę 17.


Zebranych na Placu Barnima małych gryfinian i ich rodziców powitali Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Gryfino Paweł Nikitiński, przewodniczący Rady Miejskiej Gryfina Rafał Guga oraz zastępca Dyrektora Gryfińskiego Domu Kultury Krzysztof Rudnicki. Na dzieci czekało wiele atrakcji związanych z muzyką i śpiewem.

W programie Mikołajek nie zabrakło konkursów z nagrodami i zabaw pod okiem animatorów. Wśród zebranej na Placu Barnima publiczności przechadzali się pomocnicy Mikołaja, którzy obdarowywali dzieci słodkościami i prowadzili zabawy. Gryfińska policja prezentowała małym gryfinianom radiowóz, a funkcjonariusze opowiadali o pracy policji i bezpieczeństwie najmłodszych. Na scenie mikołajkowej odbywały się także występy artystyczne. 

Muzyczną zabawę poprowadził zespół muzyczny „The Snowmans”. Tegoroczne mikołajki miały także swój akcent charytatywny. Można było zakupić ciasta i ciepłe napoje wpierając w ten sposób rehabilitację Abigail Skopińskiej. Największa atrakcją imprezy było spotkanie z Mikołajem.

Zimowy gość był oblegany przez najmłodszych, którzy wraz z rodzicami cierpliwie stali w kolejce, aby zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.