Reklama

Zachodniopomorskie firmy płyną pod banderą sukcesu!


Bawią, wzruszają, dają energię, ułatwiają życie, podnoszą bezpieczeństwo. Właśnie takie są zachodniopomorskie firmy, który odważnie „płyną pod banderą sukcesu”. Escape Room Supplier, Hortulus, Vortex Energy, Rentumi, Lark Leisure Homes i Mabo to zwycięzcy konkursu gospodarczego marszałka Olgierda Geblewicza. Teraz przedsiębiorców czeka szeroka kampania promocyjna, w której będą zachęcać do inwestowania na Pomorzu Zachodnim. 

Za nami wielka gala konkursu, w której to sami mieszkańcy zachodniopomorskiego wskazali najbardziej inspirujące i warte uznania biznes. Swoich klientów często liczą w tysiącach, ale przed tak liczną publicznością nie mieli jeszcze okazji wystąpić. Na szczecińskiej Netto Arenie poznaliśmy najlepsze firmy z Pomorza Zachodniego – zwycięzców konkursu „Twój Biznes pod Banderą Sukcesu”.

– Dziękuję, że jesteście z nami dzisiaj na gali i dziękuję, że na co dzień ciężko pracujecie. Udowodniliście, że na Pomorzu Zachodnim można. Zawsze byliśmy społeczeństwem otwartym na konkurencję i współpracę. Nasz region, jak żaden inny w Polsce, był dotknięty zmianami ustrojowymi i dlatego zakasaliśmy rękawy do pracy. Jako władze regionu tworzymy odpowiednie warunki do inwestowania. Udało nam się sporo, ale wciąż nam mało. Sukces Pomorza Zachodniego to suma indywidualnych sukcesów – mówił podczas gali marszałek województwa Olgierd Geblewicz.

– Pokazujemy, że na Pomorzu Zachodnim można, a my chcemy, żeby region był znakiem jakości, był kojarzony z sukcesem. Chcemy być dumni z Pomorza Zachodniego i chcemy, żeby firmy były dumne z naszego regionu – podkreślał marszałek.

Więcej szczegółów na stronie WZP.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.