Reklama

Gryfiński Dom Kultury organizuje ferie zimowe


Od 28 stycznia do 8 lutego Gryfiński Dom Kultury organizuje ferie zimowe w mieście oraz świetlicach wiejskich.

Zainteresowani będą mogli brać udział w kilkudniowych cyklach bezpłatnych warsztatów artystycznych, jakie odbywać się będą pod hasłem „Przezimuj z nami”, a także w nietypowych godzinach skorzystać z oferty Kina Gryf.

Zajęcia w ramach akcji „Przezimuj z nami” w mieście odbywać się będą w dwóch półtoragodzinnych blokach, co pozwoli w prosty sposób przyswoić sobie (także przez rodziców i opiekunów) godziny rozpoczęcia i zakończenia zajęć. Każdego dnia pierwszy blok rozpoczynać się będzie o godz. 10:00 i po półtorej godzinie płynnie przechodzić w kolejne zajęcia. Zapraszamy do Pałacyku pod Lwami oraz do budynku głównego GDK na ul. Szczecińskiej.

Także w świetlicach wiejskich na terenie całej gminy, działających jako filie Gryfińskiego Domu Kultury zaplanowano moc atrakcji dla dzieci i młodzieży.

Ze względu na dotychczasowe przyzwyczajenia korzystających, tylko w niewielu wypadkach ulegną zmianie godziny pracy świetlic wiejskich.

Instruktorzy kilku świetlic zaproponują zajęcia integracyjne dla swoich społeczności, którym mają służyć wspólne warsztaty artystyczne lub inne przedsięwzięcia w określonych miejscowościach.

Z planem zajęć poszczególnych placówek możemy zapoznać się, odwiedzając stronę GDK.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.