Reklama

„Z fotografią za Pan Brat” – CIT zaprasza na pierwszą wystawę w 2019 roku


Od 4 stycznia zapraszamy do małej galerii Centrum Informacji Turystycznej na pierwszą w nowym, 2019 roku, wystawę pod tytułem „Z fotografią za Pan Brat”. Na ekspozycji pokażemy zdjęcia wykonane przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gryfinie. Wystawa potrwa do dnia 25 stycznia.

W piątek 11 stycznia o godzinie 12:00 wszystkich zainteresowanych zapraszamy na wernisaż wystawy. Zdjęcia, które zaprezentujemy na wystawie, powstały w ramach zadania współfinansowanego ze środków Gminy Gryfino, a przeprowadzonego przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gryfinie pod nazwą „Z fotografią za Pan Brat”. 

Autorami i modelami zdjęć są beneficjenci projektu, osoby z niepełnosprawnością intelektualną, uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej przy PSONI Koło w Gryfinie, którzy pod okiem terapeutów podczas przeprowadzonych warsztatów wykonali zdjęcia charakterystycznych miejsc gminy Gryfino.

Zdjęcia zostały wykorzystane w kalendarzu „Gryfino 2019”, który można obejrzeć i nabyć w siedzibie PSONI przy ul. Szczecińskiej 33 w Gryfinie.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.