Reklama

Szukasz prezentu dla seniora? Podpowiadamy, co kupić babci i dziadkowi bez okazji!Dziadkowie kilka razy do roku pojawiają się na naszej liście zakupów podarunkowych. Jednak najbardziej wyjątkowe są prezenty wręczone od serca, zupełnie bez okazji. Z ich pomocą możemy podziękować seniorom za cały wkład, który wnieśli swoją obecnością w naszym życiu.

W tym krótkim poradniku postaramy się zwrócić Państwa uwagę na kilka ciekawych upominków idealnych do podarowania dziadkom w formie niespodzianki.

Nie bójmy się najnowszych gadżetów i technologii

Przede wszystkim dzisiejsi dziadkowie i babcie często okazują się równie biegli w najnowszych technologiach, co ich nastoletni wnukowie, dlatego też nierzadko zdarza im się przysyłać nam życzenia noworoczne za pośrednictwem portali społecznościowych lub też mailowo. W takich sytuacjach możemy być pewni, że jako prezent sprawdzą się akcesoria do smartfonów, tabletów, komputerów oraz innych urządzeń, których obsługa stała się dzisiaj standardem bez względu na wiek. Dobrą propozycją prezentu bez okazji może okazać się szkło hartowane lub folia, jako że stanowić będą one wysokiej jakości barierę strzegącą ekran przed rysowaniem się oraz pękaniem. Aby jednak kupić odpowiednie dodatki, musimy znać markę i model telefonu, którym posługują się nasi dziadkowie.

Pragmatyka prezentu sprawi, że zapiszemy się pamięci dziadków

Kolejnym ciekawym gadżetem, który szybko zyska sobie stałe miejsce u boku seniorów wciąż prowadzących samochody, będą naturalnie uchwyty samochodowe na telefon. Dzięki tym specjalistycznym drążkom i zaciskom, cenny smartfon będzie bezpieczny podczas jazdy, a korzystający z jego funkcji seniorzy zyskają całkowitą pewność, że telefonowanie i używanie map w trakcie prowadzenia, nie musi być brawurowym wyzwaniem. Dodatkowo dzięki uchwytom można zyskać wygodne w obsłudze radio FM, wbudowane w każdy współczesny telefon. Przyda się też pole do prowadzenia notatek lub śledzenia aktywności znajomych oraz wnuków w serwisach społecznościowych. Tego typu nowoczesne, a jednocześnie proste w obsłudze gadżety do telefonów można znaleźć w sklepie Pancernik. Czekają tam akcesoria i nowinki technologiczne idealne na prezent, również dla dziadków.

Jak zatem możemy się przekonać, praktyczny wymiar podarunku ma duże znaczenie, zwłaszcza że w podeszłym wieku nikt nie chce utrudniać sobie życia, za to wszyscy cenią sobie nawet najdrobniejsze ułatwienia. Postawmy sobie więc za cel, aby kupowanie podarunku - niespodzianki dla babci i dziadka zawsze przebiegało pod znakiem upraszczania życia oraz zachęcania seniorów do codziennego kontaktu z pociechami i zastępami wnuków.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.